Wycieczka 3Tp/2Tc w góry

Klasa 3Tp oraz 2Tc październik rozpoczynają z przytupem!
Co lepszego może spotkać ucznia podczas roku szkolnego, niż wycieczka?
W związku z tym, nasz trzydniowy wypad rozpoczęliśmy od poznania tajników wyrobu oscypków w bacówce, następnie podziwialiśmy zaporę wodną na Zbiorniku Czorsztyńskim, skąd roztacza się piękny widok na dwa zamki: Czorsztyn oraz Dunajec w Niedzicy. Ten drugi mieliśmy okazję zwiedzić, co było kolejnym punktem programu.
Deszcz na szczęście nie pokrzyżował nam zbytnio planów, więc mogliśmy wyruszyć na szlak, aby zdobyć szczyt Wdżar, podziwiając po drodze kamieniołom „Snozka” oraz ławeczkę zakochanych…
Trzymajcie kciuki za to, aby pogoda nam dopisała!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy trzymali kciuki za brak deszczu podczas naszej dzisiejszej wycieczki! 🤩
Umożliwiło to nam pełną realizację planów, a sporo się działo!
Główną atrakcją był spływ Dunajcem na tratwach z Flisakami. Mogliśmy przy tym podziwiać przepiękne górskie krajobrazy, posłuchać opowieści o regionie oraz spędzić na wodzie niezapomniane dwie godziny… 😅
Następnie spędziliśmy chwilę w samej Szczawnicy, aby pełni sił wyruszyć do Wąwozu Homole oraz na Polanę Bukowinki.
Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie dzień jutrzejszy, a dziś zostawiamy wszystkich z takimi pięknymi widokami!