Krakowski Dzień Samorządu Uczniowskiego

Dnia 22.10.2024, przedstawiciele SU, wraz z opiekunem, udali się na Zabłocie, aby wziąć udział w Krakowskim Dniu Samorządu Uczniowskiego.
W tym roku, hasło całego wydarzenia to „Samorząd Uczniowski – pierwsza pomoc dla ucznia”. Jak sama nazwa wskazuje, uczniowie wzięli udział w warsztatach z pierwszej pomocy. To była jednak druga część spotkania. W pierwszej części, mieli okazję poznać uczniów z innych szkół, wymienić się doświadczeniami oraz wykonać wspólnie powierzone im zadania.
Całe wydarzenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i dało szansę na zbudowanie sieci kontaktów z innymi samorządami uczniowskimi.
Zapraszamy przy tej okazji wszystkich uczniów, którzy chcą działać na rzecz szkoły, do współpracy.