Trening wiedzy

Realizowany jest ogólnopolski projekt skierowany m.in. do szkół średnich o profilu mechanicznym. Projekt nosi nazwę „Trening wiedzy” i daje możliwość sprawdzenia aktualnej wiedzy z branży motoryzacyjnej.

Ma on formę krótkiego testu online. Przy jednorazowym podejściu uczeń otrzymuje 16 losowo wybranych pytań spośród kilku tysięcy znajdujących się w naszej bazie.

Pytania dotyczą takich zagadnień jak m.in.:

– silnik

– klimatyzacja

– elektryka

– hamulce

– opony

-oleje i paliwa

– napęd

Na koniec testu uczeń otrzymuje informacje o wyniku. Jeśli wynik przekracza 50 % nasz portal wystawia certyfikat, który można wydrukować.

Jaki cel ma projekt?

Jako, że nasz portal kierowany jest do profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, jesteśmy w pełni świadomi konieczności promowania wśród młodzieży odpowiednich postaw oraz wartości takich jak: zaangażowanie, profesjonalizm oraz pasja.

Dydaktyka – chcemy zachęcić młodzież do pogłębienia wiedzy o branży poprzez wprowadzenie elementu zdrowej rywalizacji. Uczniowie będą również mogli uświadomić sobie w jakich obszarach ich wiedza wymaga doskonalenia. Mamy nadzieję, że nasz projekt przysłuży się promowaniu przyszłych liderów w branży, która jest tak bliska naszemu sercu.

W związku z  powyższym chcemy zaprosić Państwa szkołę do udziału w naszym projekcie.

Udział w „Treningu wiedzy” jest całkowicie bezpłatny, Nasza firma ma jedynie prośbę o umieszczenie baneru z linkiem do testu na Państwa stronie internetowej. Ułatwi to uczniom odnalezienie go, a nam jednocześnie pozwoli dotrzeć do większej liczby zainteresowanych.