Dnia 14 lutego 1942 roku Związek Walki Zbrojnej został przemianowany w Armię Krajową. W związku z 75. rocznicą tego wydarzenia odbyły się w Krakowie uroczyste obchody w których  udział   wziął  poczet sztandarowy ZSM nr 3   i członkowie Szkolnego Klubu Historycznego im. AK .
Obchody   rozpoczęła   Msza św. odprawiona w kościele pw. św. Agnieszki.   Uroczystość oficjalna  w miejscu wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Pomnika Armii Krajowej na Bulwarze Czerwieńskim prowadził dr Piotr Kurek - członek Prezydium Zarządu Głównego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Odbyła się ona z udziałem asysty Wojska Polskiego, obecni byli Kombatanci, harcerze oraz przedstawiciele szkół.

Centrum Kompetencji Zawodowych

Szkoła realizuje w ramach projektu "Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej w Gminie Miejskiej Kraków" doofinansowanego z EFS staże, oraz następujące kursy i szkolenia:

1. Kurs programowania i obsługi Arduino

2. Kurs budowy i programowania LEGO Mindstorms

3. Programowanie sterowników PLC LOGO

4. Badanie ukłądów cyfrowych

5. Badanie układów elektronicznych

Dokumenty do pobrania:

Regulamin uczestnictwa
Opis projektu

Szkolenie zagraniczne

Szkoła realizuje projekt finansowany ze środków unijnych „Modelowanie 3D ruchomych elementów pojazdów samochodowych”