"Nie umiera ten, kto trwa

w sercach i pamięci naszej".

Ze smutkiem przyjelismy wiadomosc, ze 26 kwietnia 2017 zmarł

ś. p. Stanisław Górka

długoletni nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Mechanicznych nr 3 w Krakowie.

Szanowany za codzienną ludzką dobroć i ceniony za umiejętność przekazywania wiedzy.

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia

Dyrektor, Nauczyciele oraz Administracja ZSM nr 3 w Krakowie

KONDOLENCJE

KLEPSYDRA

Praktyki zagraniczne

Szkoła realizuje projekt "Praktyki zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz szkolenia kadry kształcenia zawodowego"

Dokumenty do pobrania:

Regulamin rekrutacji
Karta oceny

Szkolenie zagraniczne

Szkoła realizuje projekt finansowany ze środków unijnych „Modelowanie 3D ruchomych elementów pojazdów samochodowych”

TERMIN REALIZACJI:

26.09.2016-07.10.2016

Dokumenty do pobrania:

Regulamin rekrutacji
Karta oceny

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Szkolny Klub Przedsiębiorczości (nr 539) został założony w naszej szkole we wrześniu 2015 r. Opiekunem klubu jest nauczyciel podstaw przedsiębiorczości - Barbara Cynk, która należy do Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli Impuls.
Do klubu należeć mogą uczniowie klas 2-4 technikum, a także uczniowie klas 2-3 zasadniczej szkoły zawodowej. Klub realizuje projekty proponowane przez Narodowy Bank Polski oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a także projekty własnego autorstwa.

Regulamin powołania

Szkolny Klub Historyczny

Szkolny Klub Historyczny został założony w naszej szkole we wrześniu 2014 r. Opiekunem klubu jest nauczyciel historii i wos - Jadwiga Surowiecka.
Do klubu należeć mogą uczniowie wszystkich klas technikum, a także uczniowie wszystkich klas zasadniczej szkoły zawodowej. Klub realizuje projekty własnego autorstwa oraz uczestniczy w ogólnopolskich uroczystościqach patriotycznych.

Strona konkursowa

Projekt "Wywalcz jej wolność lub zgiń" - historie Cichociemnych