Bieg pamięci

Szkolny Klub im AK udostępnił:uzeum Historyczne Miasta Krakowa już po raz piąty zaprasza do udziału w Biegu Pamięci. Sobota 8 kwietnia 2017, godz. 12.00 Ulica Pomorska.
Bieg jest częścią cyklicznego wydarzenia Pamiętaj z nami, organizowanego przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa od 2012 roku. Bieg łączy ze sobą trzy oddziały Muzeum tworzące Trasę Pamięci: Ulicę Pomorską, Aptekę pod Orłem i Fabrykę Emalia Oskara Schindlera.
Bieg Pamięci odbywa się na dystansie 5 km. Start sprzed oddziału przy ul. Pomorskiej 2, gdzie podczas II wojny światowej mieściła się siedziba krakowskiego gestapo. Meta i rozdanie medali oraz nagród – przy Aptece pod Orłem, w samym centrum dawnego żydowskiego getta, gdzie działał Tadeusz Pankiewicz, Sprawiedliwy wśród Narodów Świata.

Na koniec zapraszamy biegaczy na poczęstunek do Fabryki Emalia Oskara Schindlera, przy ul. Lipowej 4.

Trasa biegu prowadzi przez: ul. Pomorską -> ul. Łobzowską -> Planty -> ul. Podzamcze -> Bulwary Wiślane -> Kładka Bernatka -> ul. Nadwiślańską -> ul. Krakusa -> ul. Piwną -> Plac Bohaterów Getta.
MAPA BIEGU

Do udziału zapraszamy całej rodziny!

Piątej edycji Biegu Pamięci oraz Pamiętaj z nami towarzyszy zbiórka funduszy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Wesprzyjmy tych, którzy dzisiaj są również w potrzebie!

Bieg Pamięci 8 kwietnia 2017 r.
7 kwietnia 2017 – piątek
16.00 – 20.00: otwarcie biura zawodów (ul. Pomorska 2), wydawanie numerów  i pakietów startowych.

8 kwietnia 2017 – sobota
8.00: otwarcie biura zawodów (ul. Pomorska 2), wydawanie numerów i pakietów startowych.
11.00: zamknięcie biura zawodów
11.30: zakończenie przyjmowania depozytów.
12.00: start biegu na ul. Pomorskiej.
13.10: ogłoszenie wyników i rozdanie nagród na Placu Bohaterów Getta.

Opłata startowa:
od 1 marca do 31 marca 2017 r. – 30 zł
w dniach 7-8 kwietnia 2017r. – 45 zł

REJESTRACJA: http://zapisy.sts-timing.pl/133

Każdy z zawodników otrzymuje:
•    koszulkę termooddychającą
•    medal
A zwycięzcy – nagrody pieniężne lub rzeczowe

Centrum Kompetencji Zawodowych

Szkoła realizuje w ramach projektu "Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej w Gminie Miejskiej Kraków" doofinansowanego z EFS staże, oraz następujące kursy i szkolenia:

1. Kurs programowania i obsługi Arduino

2. Kurs budowy i programowania LEGO Mindstorms

3. Programowanie sterowników PLC LOGO

4. Badanie ukłądów cyfrowych

5. Badanie układów elektronicznych

Regulamin uczestnictwa
Opis projektu

Szkolenie zagraniczne

Szkoła realizuje projekt finansowany ze środków unijnych „Modelowanie 3D ruchomych elementów pojazdów samochodowych”

TERMIN REALIZACJI:

26.09.2016-07.10.2016

Regulamin rekrutacji
Karta oceny

Staże zagraniczne

Szkoła realizuje projekt "Staże zagraniczne"

Regulamin rekrutacji
Karta oceny

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Szkolny Klub Przedsiębiorczości (nr 539) został założony w naszej szkole we wrześniu 2015 r. Opiekunem klubu jest nauczyciel podstaw przedsiębiorczości - Barbara Cynk, która należy do Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli Impuls.
Do klubu należeć mogą uczniowie klas 2-4 technikum, a także uczniowie klas 2-3 zasadniczej szkoły zawodowej. Klub realizuje projekty proponowane przez Narodowy Bank Polski oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a także projekty własnego autorstwa.

Regulamin powołania

Szkolny Klub Historyczny

Szkolny Klub Historyczny został założony w naszej szkole we wrześniu 2014 r. Opiekunem klubu jest nauczyciel historii i wos - Jadwiga Surowiecka.
Do klubu należeć mogą uczniowie wszystkich klas technikum, a także uczniowie wszystkich klas zasadniczej szkoły zawodowej. Klub realizuje projekty własnego autorstwa oraz uczestniczy w ogólnopolskich uroczystościqach patriotycznych.

Strona konkursowa

Projekt "Wywalcz jej wolność lub zgiń" - historie Cichociemnych